Wycena usług

Zapewniamy zarówno stałą obsługę prawną jak też doraźne doradztwo prawne przy rozwiązywaniu poszczególnych spraw lub zagadnień.

Ze względu na różny stopień skomplikowania zlecanych spaw, a w konsekwencji zakres udzielanej pomocy prawnej, każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Wyceny dokonujemy na podstawie informacji oraz dokumentów przekazanych nam przez klienta drogą elektroniczną lub w trakcie umówionego spotkania w kancelarii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy trzy dogodne warianty dokonywania rozliczeń. Wszystkie warianty mogą być ze sobą łączone:

?>

Stawka godzinowa

Jest to najprostszy i najbardziej rozpowszechnionych na rynku sposób rozliczania usług prawnych. Uzgadniamy z klientem wysokość stawki godzinowej za świadczone usługi. Wynagrodzenie jest obliczane po zakończeniu sprawy lub po upływie określonego czasu (zwykle miesiąca kalendarzowego), jako iloczyn godzin poświęconych na daną sprawę oraz ustalonej wcześniej stawki. Klient zawsze otrzymuje szczegółowe zestawienie wykonanych przez nas czynności.

Ryczałt

Rozliczenia ryczałtowe – czyli stała kwota wynagrodzenia za określony pakiet godzin do wykorzystania przez klienta w ciągu miesiąca. Ta forma rozliczenia z powodzeniem stosowana jest w sprawach, w których z góry można oszacować zakres wykonywanych czynności. Wysokość ryczałtu zawsze jest tak dobrana, aby cena usług prawnych wykupionych w pakiecie była niższa od standardowej stawki godzinowej. Po wykorzystaniu godzin z pakietu, klient ma możliwość dokupienia kolejnych godzin na preferencyjnych warunkach.

Premia za sukces
(ang. success fee)

W przypadku ustalenia wynagrodzenia w formie success fee, klient uiszcza na naszą rzecz niewielkie wynagrodzenie ryczałtowe. Pozostała część wynagrodzenia jest ustalana w postaci części ułamkowej dochodzonej należności. Premia przypada kancelarii wyłącznie w przypadku zakończenia zleconej sprawy w sposób satysfakcjonujący dla klienta.

Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń lub napisz. Porozmawiamy.

NIP: 679-286-58-35 | REGON: 122223889

Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu spotkania.

Skorzystaj z formularza kontaktowego: