Michał Pankiewicz

radca prawny, doradca podatkowy
Partner Zarządzający

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie oraz na listę doradców podatkowych Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Warszawie.

Przez ponad 15 lat zdobywał doświadczenie zawodowe pracując jako prawnik w renomowanych kancelariach prawnych, jako in-house lawyer w międzynarodowych korporacjach oraz rozwijając własną kancelarię prawną.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie podatkowym oraz w prawie nowych technologii. Posiada bogate doświadczenie procesowe w sprawach gospodarczych oraz w postępowaniach przed sądami arbitrażowymi.

Biegle włada językiem angielskim.


Katarzyna Mrozowska

radca prawny
Partner

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Główny obszar jej zainteresowań zawodowych stanowi prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, e-commerce, a także prawo zamówień publicznych. Od wielu lat świadczy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Posiada bogate doświadczenie procesowe, reprezentuje także interesy klientów przed organami administracji publicznej.

Posługuje się językiem słowackim.


Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń lub napisz. Porozmawiamy.

NIP: 679-286-58-35 | REGON: 122223889

Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu spotkania.

Skorzystaj z formularza kontaktowego: