Michał Pankiewicz & Współpracownicy Kancelaria Prawna („Kancelaria”) docenia Państwa zainteresowanie swoimi usługami oraz dedykowanym serwisem internetowym, dostępnym pod adresem: www.michalpankiewicz.pl („Serwis”). Niniejsza nota prawna określa warunki i zastrzeżenia dotyczące użytkowania Serwisu i odnosi się do wszystkich jego użytkowników. Korzystanie w jakikolwiek sposób z Serwisu oznacza akceptację poniższych warunków.

 

Serwis został przygotowany na zlecenie Kancelarii w celach informacyjnych i nie został stworzony w celach reklamowych. Żadna z informacji opublikowanych w Serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. 2017 poz. 459 ze zm.), w szczególności oferty świadczenia przez Kancelarię jakichkolwiek usług, w tym usług prawnych.

Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za niezawinione przez Kancelarię ewentualne błędy w danych prezentowanych w Serwisie. Całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania dostarczonych wiadomości ponosi użytkownik Serwisu, który z nich korzysta. Kancelaria nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem korzystania z tych informacji, za wyjątkiem przypadków wyrządzenia szkody z winy umyślnej.

Wszelkie prawa do całej zawartości Serwisu są zastrzeżone. Żadna część Serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, modyfikowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody Kancelarii.

Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń lub napisz. Porozmawiamy.

NIP: 679-286-58-35 | REGON: 122223889

Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu spotkania.

Skorzystaj z formularza kontaktowego: